srws 

 Mamy wiedzę, doświadczenie, świetnie wyszkolonych mechaników-specjalistów,
najnowocześniejsze narzędzia. Udzielamy gwarancji na części i usługi!
Szybkie naprawy? Czemu nie! Samochód zastępczy - oczywiście!


Jako firma z 15-sto letnim stażem mamy ogromne doświadczenie w obsłudze serwisowej zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych. Nasz warsztat jest wyposażony w nowoczesne stanowiska obsługujące samochody wszystkich marek. Jesteśmy Autoryzownym Serwisem sieci Fiat Auto Poland i świdczymy naprawy gwarancyjne
i pogwarancyjne samochodów marki Fiat i Fiat Professional. W roku 2012 przystąpiliśmy również do rozwijajęcej się sieci warsztatów Q-Serwis (powstały w spółce Intercars) - to gwarancja wysokiej jakości usług
w połączeniu z koknurencyjnymi cenami.

Oferujemy pełny zakres obsługi i napraw samochodów - przeglądy techniczne, diagnostykę komputerową, wymianę oleju, filtrów, świec zapłonowych i żarowych, pasków rozrządu, klinowych, naprawy sprzęgła i przegubów, regulację zbieżności, naprawy układów elektronicznych i elektrycznych, montaż instalacji gazowych, montaże haków holowniczych, świateł ledowych itp. Ponadto przekładamy opony i zapewniamy ich sezonowe przechowanie.

Zapewniamy bezpłatne i profesjonalne doradztwo techniczne, a wycenę robimy również na telefon lub email.

Stałym klientom polecamy korzystanie z wydawanych przez nas KART STAŁEGO KLIENTA uprawniających do określonych rabatów na usługi, części i akcesoria. Zobacz Regulamin korzystania z Kart Stałego Klienta.

Dodatkowo, wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów nasz zespół stale opracowuje nowe sezonowe promocje, które pozwalają na oszczędności i odpowiednie dbanie o Państwa samochód. Zobacz Promocje.

 

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek od 8:00 do 17:00
sobota - od 8:00 do 13:00

   PROMOCJE  |  KARTA STAŁEGO KLIENTA  |  NASZE CERTYFIKATY
KARTY RATOWNICZE  |  INSTRUKCJE SAMOCHODOWE  |  GWARANCJA

 

SlideBar